מדריכות ההורים שלנו

מדריכות ההורים שלנו

אם מחברים את שנות העבודה שלהן עם הורים ועם ילדים מגיעים לעשרות רבות של שנים. הכירו את מדריכות ההורים שעמלו והכינו את התכנים והאימונים באתר משפחה מושלמת

עדי הרפז

חיה ונושמת יחסים בין הורים לילדים. מדריכת הורים ויזמית בתחום החינוך וההורות ש"מדברת את שפת הילדים" ומחברת כל יום בין הורים וילדים. מאמינה ויודעת שכל הורה יכול להיות ההורה שהילדים שלו צריכים שיהיה – ומלווה הורים במסע להיות ההורים האלה.

מנחת הורים ויועצת מומחית למשפחה, בעלת תואר שני (M.A) בלימודי משפחה של המכללה למנהל, ומוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך.

לאתר של עדי

 

מרים זיסמן

מדריכת הורים מוסמכת בגישת מיכל דליות, ומשמשת גם כמדריכת קבוצות הורים וגם בהדרכת הורים פרטנית. בעלת ניסיון עשיר של 32 שנים כגננת במשרד החינוך ולא פחות חשוב – אימא לשתי בנות וסבתא לחמישה נכדים.

בוגרת קורס הסמכות ההורית החדשה בגישת חיים עומר במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה ובוגרת קורס CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי) של מכללת פסגות. מרכזת פרויקט אם לאם לתמיכה באימהות אחרי לידה, ומשמשת גם כמדריכת סייעות בעיריית תל אביב.

מרים מאמינה שהשינוי מתחיל כבר בגיל הרך, ומסבירה כי העבודה עם ההורים חשובה בדיוק כמו העבודה עם הילדים.
לעמוד של מרים

 

הילה גליק

מדריכת הורים מוסמכת בגישת מיכל דליות, ומשמשת גם כמדריכת קבוצות הורים וגם בהדרכת הורים פרטנית. הילה בעלת ניסיון רב כמדריכת הורים לתאומים ומתמחה בתחום הורות יחידנית, והיא בעצמה אימא יחידנית לשלושה ילדים.
לעמוד של הילה