מדריכות ההורים שלנו

מדריכות ההורים שלנו

אם מחברים את שנות העבודה שלהן עם הורים ועם ילדים מגיעים לעשרות רבות של שנים. הכירו את מדריכות ההורים שעמלו והכינו את התכנים והאימונים באתר משפחה מושלמת

עדי הרפז

מאמנת, מנחת הורים בכירה ויועצת מומחית למשפחה, בעלת תואר שני (M.A) בלימודי משפחה של המכללה למנהל, ומוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך.

עדי נשואה ואימא ל-3 בנים. משמשת גם כמנחת סדנאות הורים ומרצה ברחבי הארץ בנושאי חינוך, הורות ותקשורת בין הורים לילדים, יחסים במשפחה ותקשורת בין ילדים למורים, מדריכה ומאמנת הורים בכל רחבי הארץ ליחסים טובים וחיוביים עם ילדים ויזמית בתחומי חינוך הורים וילדים.

לעמוד של עדי, לאתר של עדי

 

מרים זיסמן

מדריכת הורים מוסמכת בגישת מיכל דליות, ומשמשת גם כמדריכת קבוצות הורים וגם בהדרכת הורים פרטנית. בעלת ניסיון עשיר של 32 שנים כגננת במשרד החינוך ולא פחות חשוב – אימא לשתי בנות וסבתא לחמישה נכדים.

בוגרת קורס הסמכות ההורית החדשה בגישת חיים עומר במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה ובוגרת קורס CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי) של מכללת פסגות. מרכזת פרויקט אם לאם לתמיכה באימהות אחרי לידה, ומשמשת גם כמדריכת סייעות בעיריית תל אביב.

מרים מאמינה שהשינוי מתחיל כבר בגיל הרך, ומסבירה כי העבודה עם ההורים חשובה בדיוק כמו העבודה עם הילדים.
לעמוד של מרים

 

הילה גליק

מדריכת הורים מוסמכת בגישת מיכל דליות, ומשמשת גם כמדריכת קבוצות הורים וגם בהדרכת הורים פרטנית. הילה בעלת ניסיון רב כמדריכת הורים לתאומים ומתמחה בתחום הורות יחידנית, והיא בעצמה אימא יחידנית לשלושה ילדים.
לעמוד של הילה